بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی :

بيمه عمرو سرمايه گذاري قرارداد بيمه اي است که علاوه بر پرداخت سرمايه در صورت فوت به بازماندگان ، امکانات فوق العاده و متنوع سرمايه گذاري را نيز فراهم مي سازد .

بيمه عمر و سرمايه گذاري يكي از پرطرفدار ترين بيمه هاي عمر در جهان است كه با اضافه نمودن يك برنامه سرمايه گذاري سيستماتيك به بيمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بيشتري را در اكثر كشورها به خود جلب مي نمايد.

همگي ما تصويري از آينده را تجسم مي نماييم كه در آن رفاه و امنيت مالي خانواده خويش كه خواستي قلبي براي همه ماست درخشش مي نمايد. آنچه ما را در رسيدن به اين هدف نائل مي نمايد حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالياني كه پيش رو داريم. اگر اين ساليان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر كه ما انتظار داريم به درازا نيانجامد جبران آن با چه كسي است؟ بيمه عمر مناسب تصويري را كه ما از آينده تجسم مي نماييم جاودانه مي نمايد. آسودگي و آرامش خاطر از رفاه و تامين خانواده ما حداقل حاصل آن است كه خود به تنهايي از ارزش والايي برخوردار است.

در شرايط كنوني آيا مي توان از تورم چشم پوشي كرد؟ چنانچه سرمايه بيمه هاي عمر متداول در حال حاضر براي خانواده تا حدودي كارگشا باشد آيا در آينده نيز پس از گذشت چند سال اين مبلغ به اندازه امروز كارگشا خواهد بود؟ و اين در حاليست كه با توجه به  نرخ تورم بديهي است كه پاسخ منفي است.

اما با خريد بيمه عمر و سرمايه گذاري كارآفرين به مجموعه اي از امكانات كم نظير كاربري بيمه در جهان دسترسي خواهيد يافت.

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک:

 در عصر حاضر با توجه به شرايط اقتصادي جامعه و اشتغال روز افزون زنان وظيفه اداره اقتصادي خانوار بر دوش هر دو  مي باشد و فقدان هر يك كمبود بارزي را به دنبال دارد .  بيمه نامه عمر وسرمايه گذاري مشترك به منظور رفع نياز هاي بيمه اي خانواده با توجه به پررنگ شدن نقش بانوان در تامين هزينه هاي خانواده  طراحي گرديده است و براي اولين  بار در ايران در تاريخ  آذر ماه ۱۳۸۷ توسط شركت بيمه كار آفرين اجرا شد .

اين طرح با داشتن تمام مزاياي بيمه عمر وسرمايه گذاري انفرادي( توضيحات بيشتر در لينک بيمه نامه عمر انفرادي ) بدون پرداخت حق بيمه اضافي دو نفر را تحت پوشش قرار مي دهد

 

برخي از مزاياي اين طرح عبارت است از :

* امکان پرداخت يک حق بيمه براي دو نفر

* در صورت فوت هر يک از بيمه شده ها تا سقف ۲۵ برابر مبلغ حق بيمه پرداختي به عنوان سرمايه فوت به صورت مجزا به ذينفعاني که با نظر بيمه شدگان تعيين گرديده اند پرداخت مي گردد .

* هر يک از بيمه شدگان مي توانند از مزاياي پوشش تکميلي فوت به علت حادثه ، بيماري هاي تحت پوشش با پرداخت حق بيمه جزئي بابت هر پوشش بهره مند گردند. ( توضيحات بيشتر در لينک پوشش هاي اضافي و تکميلي )

* مزيت ويژه : در صورتي که بيمه شده اول داراي پوشش معافيت از پرداخت حق بيمه باشد در صورت فوت يا احراز از کار افتادگي کامل و دايم وي ، بيمه شده دوم تا پايان مدت قرارداد از پرداخت حق بيمه معاف خواهد بود .

*  امکان دريافت وام و برداشت از حساب از سال دوم به بعد

*  امکان تعيين ذينفع هر يک از بيمه شدگان به دلخواه ايشان

 

 

طرح واريز به اندوخته بابت حق بيمه سنوات آتي – طرح جديد:

 

اين طرح امکانات زير را در اختيار شما قرار مي دهد :

امکان پرداخت حق بيمه با مبالغ بالا و با بهره مندي هرچه بيشتر از مزاياي سرمايه گذاري را دارند .

با توجه به اينکه سقف سرمايه فوت قابل ارائه به هر يک از بيمه شدگان حداکثر معادل دو ميليارد ريال مي باشد ، اخذ حق بيمه سالانه حداکثر تا سقف يکصد و بيست ميليون ريال مقدور است ، لذا در مواردي که بيمه شدگان متقاضي پرداخت مبالغ حق بيمه بالاتر از سقف يکصد و بيست ميليون ريال مي باشند مي توانند از اين طرح استفاده نمايند .

 

بيمه گذاراني که تمايل دارند حق بيمه سنوات آتي خود را جهت بهره مندي از سود سرمايه گذاري و آسايش خيال از عدم تعليق بيمه نامه و عدم لزوم به پرداخت حق بيمه در هر سررسيد ، در ابتداي بيمه نامه پرداخت نمايند و از کليه امکانات بيمه نامه هاي عمر و سرمايه گذاري با شيوه پرداخت ساليانه ، از جمله :

*بهره مندي از ضريب سرمايه فوت مناسب

*امکان اخذ بيمه نامه به صورت تکنفره يا مشترک

*امکان بهره مندي از پوشش هاي تکميلي به صورت کامل

*امکان تعديل حق بيمه و سرمايه فوت جهت مقابله با تورم و بهره مندي از سرمايه فوت مناسب با

افزايش سن بيمه شده

* بهره مندي از سود چشم گير با توجه به پرداخت بهره مرکب به اندوخته بيمه نامه

*امکان واريز به اندوخته در هر زمان و يا برداشت از اندوخته در صورت لزوم از سال دوم قرارداد به بعد که

در اين موارد تعهدات بيمه گر در رابطه با آخرين وضعيت اندوخته بيمه نامه تعيين مي گردد

 

طرح بيمه مستمري_طرح جديد-به زودي اجرايي مي گردد:

بيمه مستمري شرکت بيمه كارآفرين يك برنامه ريزي مالي با ويژگي هاي منحصر به فرد براي دوران بازنشستگي است .

با توجه به اينکه حقوق ماهانه اي كه بازنشستگان به واسطه خدمات و سنوات خدمت خود دريافت مي نمايند نمي تواند به تنهايي پاسخگوي نيازهاي مالي ايشان باشد و به گونه اي مكفي ايفاي نقش نمايد لذا اهميت داشتن يک بيمه نامه مستمري پر واضح است .

بيمه مستمري كارآفرين به گونه اي انعطاف پذير است كه مي تواند خود را با نيازهاي مالي بيمه شده در دوران بازنشستگي همگون سازد .

*انواع طرح هاي مستمري :

*در زمان پايان بيمه نامه بيمه عمر و سرمايه گذاري ، بيمه شده مي تواند با درخواست كتبي از بيمه گر به جاي دريافت مبلغ سرماية حساب اندوختة بيمة خويش به صورت يكجا، آن را تبديل به يكي از انواع بيمه هاي مستمري نمايد.

*در صورت فوت بيمه شده اي كه در برنامه بيمه عمر و سرمايه گذاري با شركت بيمه كارآفرين همراه بوده است بازماندگان و خانواده وي مي توانند سرمايه دريافتي كه متشكل از موجودي حساب اندوخته بيمه نامه و سرمايه فوت بيمه عمر و سرمايه گذاري است را در برنامه مستمري كارآفرين شركت دهند و مستمري ماهانه دريافت نمايند .

* هر شخصي مي تواند با پرداخت حق بيمه ، از ابتدا بيمه نامه مستمري خريداري نمايد و از مزاياي آن برخوردار شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *